| AnMa a întrebat:

Buna TPU!
Stiti cumva cum se cheama mel cantata de Narcis in semifinala de pe 1 aprilie la Romanii au talent? (adica asta : http://romaniiautalent.protv.ro/video/iustin-narcis-iana u.html )
Multumesc anticipat
P. s. cand il aud cum canta imi dau lacrimile si mi se face pielea gaina :| omg :| eu sunt sigura ca el va castiga concursul :d

Răspuns Câştigător
| alandala_1391 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RkXmVB6-L8E&feature=player_embedded ( versurile sunt adaugate de ei, nu sunt din melodie)

1 răspuns:
| purpleicetwice a răspuns:

Salut daca imi dai id-ul tau de mess iti dau melodia ca o am in calc.
narcis e din bacau adica de unde sunt eu