| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

stiti cumva daca Kim Hyun Joong a fost sau va veni in Romania? eu sunt o mare fana a trupei ss501 din care face parte si el si as vrea sa stiu daca vor veni si pe la noi
Funda

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Buna, si eu sunt fana SS501, dar din pacat nu a venit si nu cred ca va veni.Au venit in februarie Led Apple si la vara va fi concert pe 25 iulie vor veni LunaFly...

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru SHINeeTaemin):

Off, totusi speranta moarte n-are, sper ca vor veni dar din pacate nu pot ajunge la concertul Lunafly pentru ca sunt din Constanta si m-ar ajunge vreo doua milioane drumul
tu te duci? sau ai fost in februarie?

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Nu am fost in februarie, dar la vara sigur ma duc.Am regretat atat de mult ca nu am fost la Led Apple.
Apropo stii ca SS501 s-au despartit?

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru SHINeeTaemin):

Cand? de cee? pentru ca si eu auzisem niste zvonuri dar am crezut ca e o minciuna

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru SHINeeTaemin):

Mi-ai stricat ziua sad

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

In 2011 s-au despartit ca a expirat contractul si nu au mai semnat