| GoBackInFuture a întrebat:

Stiti reclama aia de pe Utv cu AllRock? In reclama aceia canta mai multe trupe! Ma intereseaza sa stiu cum se numeste melodia care e cu un tip care canta in mijlocul unui camp la chitara si suna misto! In reclama stiu de evanescence, linkin parca, nickelback si parca si green day, dar e cu tipul ala care canta singur in mijlocul unui camp si nu stiu cum se numeste, va rog spuneti-mi daca stiti, mersi! :*

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu stiu reclama, dar poate e http://www.youtube.com/watch?v=n6P0SitRwy8

| GoBackInFuture explică:

Si nu e Guns'n Roses, e un tip singur in mijlocul unui camp cu iarba, daca ati vazut reclama v-ati putea da seama de e vorbesc

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Guns'n Roses- Novmber Rain