| Râmăăă a întrebat:

TPU:)! Stiu ca v-am zapacit cu profiluri false pe hi5, dar am un hi5, in care se presupune ca ar fi Selena Gomez.Va rog sa ma ajutati! Am vorbit cu ea, este de treaba, dar vreau sa stiu daca este chiar cea reala! Multumesc:x:*! http://www.hi5.com/friend/p563546214---sellygomez%E2%99% A5+++--html

Răspuns Câştigător
| Maddie02 a răspuns:

Spune-i sa iti dovedeasca ca e ea.

Sa iti dea web.

Sa iti dea o poza care este proprie si nu este de pe net.

Ceva de genul.

Fundita?

6 răspunsuri:
| Rucky a răspuns:

Normal ca nu este reala laughing, tu chiar crezi ca ea mai are timp de asa ceva?hee hee Sunt foarte multi prosti care isi fac conturi false si se dau drept ea... nu i lua in seamawinking

| CamyAngel a răspuns:

Nu este ea! DAca vrei sa te convingii daca e ea spune-i sa-ti dea webbig grinDaca zice ca nu are s-au nu stiu ce inseamna ca nu e eabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Daca intr`adevar ar fi cea adevarata, sau orice alt hi5, ar apartine unei vedete adevarate, aceasta ar avea poze cu ea. Dar nu ar avea orice fel de poze. Vreau sa spun, ca nu ar avea poze care le gasesti la o simpla cautare pe Google, daca ma intelegi. Ar avea poze frumoase, care din arhiva personala.

O zi buna!

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Ideea e ca de fapt nu ai de unde sa stii cine este, daca este adevarat sau nu. Problema in lumea virtuala e ca oamenii se pot ascunde sau preface chiar mai mult decat o fac in lumea reala. Pentru divesrse motive, sa vada cum e sa... Asa ca nimeni nu poate spune daca este ea sau nu, doar propria ei persoana. happy Ceea ce nu inteleg eu este de e sunt oamenii sunt atat de doritori sa cunoasca astori/cantareti? Altceva mi se pare daca e vorba de un scriitor, om de stiinta etc, cineva care creeaza efectiv ceva din mintea si sufletul propriu. happy Have a nice day!

| AlleXa13 a răspuns:

Cei din strainatate mai ales de la hollywood nu au nici unu hi5 nici nu stiu ce inseamna macar ei au facebook, twiter si altele...nici eu nu am stiut dar mi-a spus si mie alt cineva