| brunett3 a întrebat:

Cum vi se pare baiatu?
http://www.hi5.com/friend/p537257257--dragomir_alex--htm l
Stiu ca e privat sry.:(. insa cat puteti vedea macar...

2 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Bună brunett3,
nu înţeleg de ce te interesează părerea noastră despre acest băiat.
tu singură decizi dacă îţi place sau nu, dacă vrei să intri în vorbă cu el, si sfârşind prin a fi împreună.
tu decizi pentru tine.

îţi spun asta pentru că, profilul este privat şi nu îi pot vedea decât poza aceia mică de la profil.
nu am cum să îmi dau cu părerea despre o persoană pe care nu o cunosc - nu pot trage concluzii dintr-o singură poză.

orice sfat ţi-aş da in legătură cu acest băiat, este viaţa ta şi până la urmă tot decizia ta este. tot tu hotărăşti.

take care.
>big grin

| bibyyy143 a răspuns:

Mie mi se pare dragut ca fizic dar ca moral nu stiu ce sa zic tie?