| DeDeLoVe a întrebat:

Buna TPU Unde pot gasi lucruri cu justin bieber in Constanta?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu sunt din constat deci nu stiu daca poti gasi cv. daca vrei neaparat poti lua o poza si un tricou alb si t duci la un magazin care iti poate imprima poza pe tricou sau pe cana sau orice vrei tu.sunt sigura ca exista un astfel de magazin.incearca in mall poate gasesti:* fundita?:X

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hmm,stai sa-l intreb pe BenBurnleyTheo, ca el stie locatiile gropilor de gunoi, locurilor de unde s-a instrainat mila muzicala a Domnului si ghenelor din Constanta. big grin

| MyObsession a răspuns:

Go and hang up.

| floriprintesa90 a răspuns:

Poti gasi la mall