| stefyk97 a întrebat:

O sa fie ziua unei colege, si ea e innebunita dupa Justin Bieber...si m-am gandit sa-i iau ceva marca Justin Bieber Deci, daca stiti in Valcea vreun magazin unde ai genti, tricouri, chiar si lucruri marunte gen pix, breloc, cu Justin Bieber, va rog sa-mi ziceti cam pe unde as gasihappy

1 răspuns:
| Andreea_8910 a răspuns:

Eu zic sa-i imprimezi tu ceva dragut cu ''Justin Bieber", cu ce mesaj si fotografie vrei tu, pe tricou, sepci, ghiozdan, perna...iesi si mai ieftin si mai dragut.http://media0.justinbieber.webgarden.ro/......5.jpg.Vezi ca sunt magazine speciale pentru imprimat.Kiss