| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Va place melodia lui Ivi Adamou "La La Love"? Cea cu care a participat la Eurovision 2012. Spuneti-mi ce exprima melodia pentru voi.Pentru cea mai buna parere dau funda.

2 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Nu e melodie de eurovision plus ca inceputul e din alta melodie thinking si personal nu imi place big grin

| Elena97M a răspuns:

Inainte sa aud cum canta live era in topul meu a 2-a, imi placea tare mult. Acum s-a schimbat ceva pentru ca eu tin cu vocea si apoi cu piesa, coregrafia etc.
Numarul 1 a fost si va ramane Serbia care chiar canta bine live. Daca nu iti place piesa Serbiei asta e insa nu poti nega ca nu are voce tipul happy.