| andreii2 a întrebat:

Ce sanse crezi ca are Paula Seling la Eurovision cu melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=trV_9jcKH44

Am mai gasit o melodie cantata de Paula si Kamara tot la eurovision.
http://www.youtube.com/watch?v=ec3XbunvqXY
A participat cu 2 melodii?;))

Imi place mai mult a 2-a melodie
Cu melodia" playing with fire" sper sa termine in primele 5:D
Tu ce parere ai?

Răspuns Câştigător
| NoName0011 a răspuns:

Si mie imi place mai mult a doua melodiebig grin.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu as fi optat pentru melodia lui Catalin Josan. Nu pot sa spun ca nu e o melodie frumoasa dar nu cred ca intra in primele 10. Sper macar sa avem parte de melodii frumoase. Anul trecut m-am bucurat ca am avut parte de muzica fata de alti ani. Multe melodii au fost frumoase.

| anad a răspuns:

Parca putin mai multe decat anul trecut. Ii uram succes!

| 334499 a răspuns:

No damn chance happy

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Cred ca e o melodie cat de cat reusita, acum ce pot sa zic a castigat nu? intr-adevar cred ca melodia cu Kamara este mai frumoasa.

nu stiu ce loc o sa ia, sa sper ca unul bunbig grin Doamne ajuta!
ma surprins faptul ca anul asta au participat foarte multi tineri si cu niste melodi chiar reusite

ce pot sa zic, acum trebuie sa ii tinem pumni

| diana a răspuns:

Imi place melodia asta.Cred ca are sanse destul de mari.
Alte piese frumoase au fost,, Around around" si,, Save their life".

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Da... a participat cu 2 mel...tr. sa participe cu vreo 10 ca poate asa era100%sigura ca o sa castige.Nu mi se pare corect ca a participat cu 2 melodii, dar asta e. De melodie cu care care a castigat ce sa spun, e draguta insa nu prea o sa avem mari sanse cu melodia asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Dyingfetus a răspuns:

Pai. Mie mi se pare oribila8-)si nici macar nu cred ca o sa trecem de urmatoarea etapa ca apoi sa trecem la eurovisionul de la oslo ...Paula seringa playg with fire, ne va clasa pe ultimu loc cred...Eu am votat cu Catalin Josan.Saracu pa ala nici nu l-au mai aratat dupa ce a cantat.straight face

Orcum parerile difera de la o persoana la alta

| DexTer a răspuns:

Dupa parerea mea nu are sanse... e o porcarie
Acum fiecare cu parerea lui...
Mai misto a fost http://www.youtube.com/watch?v=-qXEL6ySbF0

| wormy a răspuns:

"Playing with fire" nu e asa rea... dar la Eurovision nu e nevoie doar de niste voci bune, ci si de show, ceea ce Paula Seling nu prea face.Parerea mea e ca cei de la Zero ar fi trebuit sa fie alesi sa concureze la Eurovisionhappy. Macar au o melodie draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansa porcului de craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super melodia cred ca vom castiga

| laura29i a răspuns:

Melodia e foarte tare. Eu am votat aceasta melodie, deci cred in ea!