| Alexandra11_8683 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.nu stiu cum sa ii fac pe parinti sa vada ca pot canta, astazi a aratat ca vor mai fi auditi romanii au talent in vara si am zis ca voi merge si eu, iar mama a zis ca de ce ca nu am nici un talent, cum sa ii conving ca pot canta? mie cam rusine sa le cant in fata...

Răspuns Câştigător
| RalucaAllen a răspuns:

Vaaai, draga! Da de ce sa-ti fie rusine de parintii tai? Odata, cand au ei timp cheama-i intr-o camera si cantale! Sau, daca chiar tie rusine pune o prietena de-a ta sa le spuna ca tu chiar ai talent! Si, la ora de muzica da-ti silinta sa canti cat mai bine, sigur la vreo serinta zice profu ceva! Cand esti prin casa canta cat ma mult, sigur o sa te auda unul dintre parinti si o sa te remarce! Sau cheama-i in fata calculatorului, pune un videoclip cu o melodie pe negativ si versuri si, cu spatele la ei, incepe sa canti! BAFTA! De abia astept sa te vad la tv! :* :* happy pup! happy smug

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Pai daca nu le canti cum vrei sa-si dea seama ca ai talent? laughing
Daca ai un microfon inregistreaza-te si da-ne noua sa vedem cum suna. smug

| pitcrv a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie rusine.
Uite eu iti dau un sfat aduna pe mami si tati in camera zile ca ai o surpriza pentru ei si le zici sa nu zica nimic pana la sfarsit si incepi sa canti

| Alexandra11_8683 explică:

Pai nu stiu daca o sa merg la romanii au talentbig grinmultumesc pentru raspunsuri!