| blacklove09 a întrebat:

De ceva timp(4 ani) vreau sa cant. Exersez zilnic cu orele, iar mama nu ma sustine delocsad... zice ca eu nu pot canta si chiar daca asi avea talent tot n o intereseaza. Dar toata lumea imi zice ca stiu sa cant foarte frumoas, ca am voce.Nu pot sa o conving pe mama ca eu chiar potsad. Ma rog de ea dar degeaba. ea o trage intruna cu avocat sau alte prostii, dar eu nu imi doresc asta. Zice ca noi nu am avut niciodata pe cineva talentat in familie, deci nu pot nici eu sa cant.Nu stie cum cant eu. Din punctul meu de vedere cant frumos. Spune mereu ca ma ajuta dar a doua zi imi zice ca a mintit si ca e o prostie.Nu ma sustine niciodata orice vreau sa fac.Am mai avut alte sperante dar mereu le spulbera cu nepasare.Nu stiu cum sa o conving! Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Vladd_3054 a răspuns:

Crek stiu dc nu vrea maikata! uita-te la filme si la stiri! cantaretele/ cantaretii mor repede de asasini! maickal jackson / Elivs Presley... Cauta si uh altceva! funda plz love struck