| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy.

Voi ascultati C. C. Cath sau Modern Talking?love struck.Adica va plac trupele astea?love struck.Cum vi se par?love struckx.Nu sunt cine stie ce frumusete de melodii dar sunt frumoaselove struck. Mie imi plaac muultlove struck.

Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Nightscorpion13 a răspuns:

Da am ascultat cc cach (incearca melodiile care imi plc si miebig grin)-Picture blue eyes-backseat of your cadillac-haven and hell(ma rog sunt mai multe). Melodiile nu sunt prea grozave dar mie mi plc versurilebig grin. Despre modern talking(you're my heart you're my soul si medley )atat stiu big grin [ps sunt mai mult cu metalulaughing]

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au adevărate hit-uri!
Pa, pa.