Întrebare recomandată | oanaoana63 a întrebat:

Vreau sa achizitionez si eu o chitara acustica, dar problema mea e ca sunt stangace, sunt incepatore si nu as vrea sa bag bani in ea si apoi sa mi para rau, va rog sa ma ajutati sa gasesc o chitara rezonabila ca pret si pentru stangaci! Multumesc!

1 răspuns:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Buna! Uite aici una: http://esound.ro/......-rds.html. Mai vezi pe site daca mai e vreuna. Parca am mai vazut ceva la 258 lei. Vezi ca sunt multe site-uri cu instrumente muzicale! Daca chiar vrei, poti cumpara una second-hand, mai buna, cu banii cu care o iei noua pe asta care ti-am trimis-o. Funda? Sunt singurul care ti-a raspuns!