| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy.
Vreau sa descarc si eu melodia " pitch perfect : cups - Anna kendrick " si nu o gasesc pe cea originala. Am cautat si am gasit "cover" si eu o vreau pe cea originala happy.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Chrisz a răspuns:

Uite aici un link, sper sa fie asta : http://www.youtube.com/watch?v=n06IejXZZFs ...Ca sa o downloadezi, foloseste : http://www.youtube-mp3.org/...Pui link'ul melodiei pe site'ul acesta si dai "Convert video", pe urma descarci melodia in format mp3.

| anonim_4396 explică (pentru Chrisz):

Am dat pe al doilea link si zice ''Error: Not Found

The requested URL /...Pui was not found on this server.''

| anonim_4396 explică (pentru Chrisz):

Nu mai conteaza mersi frumos :*

| Chrisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge fiindca imediat dupa link s-a adaugat cuvantul "Pui", si de aia da eroare...Copiaza link'ul din nou si sterge "...Pui" si o sa mearga.happy

| anonim_4396 explică (pentru Chrisz):

Am observat dupa ce ti-am trimis laughing. Scuze :*

| Chrisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu'i nimic, sper sa-ti fi fost de folos!

| anonim_4396 explică (pentru Chrisz):

Da mi-a fost multumesc mult de tot.

| Chrisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa cresti mare.