| Isabellaღ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mp3 sau mp4...dar nu prea stiu sa aleg.Imi place sa ascult foarte tare muzica big grin si mp3-ul pe care il am acum e foarte vechi si nu pot sa dau volumul foarte tare sad
Sugesti? happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Eu am un mp3 player de la Canyon si este foarte bun si eu zic ca este si ieftin.Se aude foarte bine (la volumul 30 nici nu poti sa-l tii in urechi) si este si compact. Uite aici si pret si cum arata:
http://www.shopmania.ro/mp3-mp4-playere/p-canyon-cnr-mp4d2g-13517062

1 răspuns:
| Cornholio a răspuns:

Eu i-ti sugerez un mp4 dar daca vrei muzica tare ai nevoie si de casti bune