| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr zilele astea o cosola Playstation 4 sau un Xbox One și nu știu ce sa aleg.Îmi puteți spune care este mai buna și de ce? Fundă

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca o vrei numai pentru jocuri PS 4, daca vrei si altceva Xbox One (cauta informatii despre el pe google)

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Xbox One e mai tare, daca dai funda iti zic cateva jocuri pe care le-ai putea lua.

| Petru2004 a răspuns:

Acum conteaza ce ai mai avut daca ai mai avut Playstation de preferat Playstation daca ai avut xbox de preferat xbox dar dupa pret xbox one.

| Stefy237 a răspuns:

Asta depinde de ce vrei sa faci...

| Foxi_Alexia_1995 a răspuns:

Paystation 4