| AntoniaOrman a întrebat:

Vreau sa vad gusturile voastre: faceti un top cu cantaretii: Michael Jackson,Fergie,Pixie Lott,Lady Gaga,Rihanna,Michel Telo, Andra. Si argumentati de ce i-ati pus pe locul respectiv.Primul raspuns va primi funda! happy

Răspuns Câştigător
| sebby27 a răspuns:

1.Michael Jackson
pentru ca e unul dintre cei mai influenti artisti.Muzica lui a influentat artisti precum Usher, Justin Timberlake.Alt argument ar fi ca majoritatea pieselor scoase de el au ajuns mega-hituri, care se asculta si azi.

2.Andra
pentru ca e una din cele mai bune voci din Romania.Scoate melodii bune de obicei.E talentata fata.

3. Fergie
Mi-a palcut de ea si cand era in Black Eyed Peas pentru ca facea grupul complet.Are o voce buna.

4.Rihanna
Imi place Rihanna, desi este prea exagerata uneori.Nu spun ca nu are voce, dar prea se chinuie sa apara in toate rahaturile de tabloide si sa apara goala mai nou in orice videoclip.De aceea am pozitionat-o asa de jos.

5.Lady Gaga
Imi place Gaga, dar ma enerveaza stilul ei exagerat de a se imbraca.Adica "daca nu fac muzica, hai sa pun o halca de carne pe mine si o punga sa fiu in centrul atentiei".De multe ori mi se pare penibila.

6. Pixie Lott
Nu prea am ascultat-o.Vag o stiu.Parca are un timbru vocal bun.Probabil merita mai sus in top.

7. Michel Telo
A scos si asta un jeg de "melodie" daca pot sa-i spun asa cu 3 cuvinte si gata, e cantaret.L-am pus ultimul pentru ca a spart topurile cu un rahat de melodie care e si artimica, nu imi transmite nimic, e chiar enervanta si obositoare, cam ca si "Gangnam Style".

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

1.Fergie (doar pentru Beautiful Dangerous)
2. Michael Jackson(pentru voce)
Restul nu ascult/nu-mi plac.

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Scuze nu imi place lady gaga dar restul ar fi asa:
1. michael jeckson(pentru melodiile ca triller etc)
2.rihanna(melodia rudy boy)
ceilalti ca pixie si fergie nu am auzit de ai dar in loc ar fi:
camila-piese ca mientes etc
pablo arboran-solamente tu
si depre andra e ok