| Becanee a întrebat:

Vreau si eu melodii reggae 'chill'.De relaxare. Funda cele mai multe.big grin

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pass the marijuana, ganga in my brain, no woman no cry, buffalo soldier, one love, burnin', don't worry be happy, ganja gun, sunshine reggae, chris webby- la la la, a little love, hail me idrin, world a reggae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place acest gen de muzica dar e un cantec pe care l-am auzit la Costinesti, intr-un club de rockeri :))(lol) : http://www.youtube.com/watch?v=3pB9p-nT9F0

| Becanee explică (pentru anonim_4396):

Cum se numeste clubul de rockeri big grin?
P.S. : Mersi pentru. melodie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Becanee):

White Horse

| MegamortX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SAAyNyywhHc
Nu sunt fană, dar melodia asta merită să o ascult din când în când.