| campanario a întrebat:

Am o intrebare... de fapt o parere ca sa zic asa. Va place We are the world - Haiti? Ce parere aveti despre piesa? e aceasta http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI. Cine credeti ca merita sa colaboreze si cine nu? Aici as dori sa adaug, stiu ca la multi nu o sa le placa, faptul ca Justin Bieber si Miley Cyrus nu trebuia sa se bage in o asa piesa... Eu cred ca daca Michael Jackson ar fi trait, isi alegea bine artistii pentru a interpreta o asemenea piesa. Daca ar vedea acum ce au facut astia ar mai murii odata :)) Glumesc:P Cum spuneam, parerea mea. Cine are dupa parerea voastra o voce superba? Eu cred ca Whitney Houston, Celine Dion, si Pink le rupe :D. Bine ca mai sunt si ceva negrese pe acolo care habar nu am cine sunt, insa ele imi par cu o voce mai buna ca sa zic asa. Si ultima intrebare si gata :D. Ce credeti despre vedetele care nu au asistat la un asemenea proiect, ca pana la urma se trateaza in a ajuta oameni nevoiti. Aici intra, Beyoncé ( in opinia mea are voce buna, putea sa cante ), Christina Aguilera, sa zicem Lady Gaga, si asa mai departe. Multumesc de pareri :*

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Imi place melodia o am si pe telefonhappy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O ştiam de ceva vreme şi zău c-am auzit o piesă mai slab calitativă ca asta.
Doar manelele şi muzica house sunt sub această melodie ca valoare!

| TąNyą a răspuns:

E mai bine ca varianta a 2a nu este identica cu prima... atunci de ce pisici sa se mai faca alta? Creata in stilu lor, al fiecaruia. Da adevar miley si justin nu prea aveau ce sa caute. si mai bine mergeau alti, dar astia au fost alesi. asta e. Mi-a placut cum a cantat Celine Dion si negresele cel mai mult. Lady Gaga are o voce buna, dar n-avea ce sa caute aici chiar deloc.
Beyonce. ma abtin sa comentez nu-mi place de ea.
Whitney chiar are voce buna. nu stiu de ce n-a fost acolo, dar stiu ca are probleme cu drogu' si alcoolu' si ca din cauza asta n-ar mai fi chemat-o... ca numai exerseaza si din cauza la alcool isi pierde vocea.

Nu sunt de parerea ca nu i-ar fi placut ci ar fi acceptat gandeste-te cate persoane erau acolo. si au incercat sa faca ceva, ceva special ( dar nu identic... asta inseamna special ) si dupa parerea mea au reusit.