| Smiiiley a întrebat:

Cine credeti ca este cea mai buna voce,la ora actuala din lume?
Eu cred ca Celine Dion happy. Desigur,dupa parerea mea, cea mai buna voce care a existat vreodata este cea a lui Whitney Houston RIPsad

13 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Celine Dion? Whitney Houston? Înseamnă că n-ai ascultat prea multă muzică.

| Smiiiley explică (pentru Laura):

raised eyebrows..Serios?
Fiecare are un anumit stil de muzica preferat.
So, daca tie nu-ti place ce-mi place mie, nu inseamna ca n-am ascultat prea multa muzica, si invers.
Esti fana Selena Gomez?hee hee

| Laura a răspuns (pentru Smiiiley):

Am zis ceva despre stilul de muzică? Bine, oricum nu le suport genul de muzică, dar asta-i altă poveste. E problema ta ce îți place. Dar dacă zici că Whitney Houston a avut cea mai bună voce care a existat vreodată, înseamnă că n-ai nici o treabă cu muzica. Nu sunt fană Selena Gomez.

| Smiiiley explică (pentru Laura):

Inutil si degeaba oh go on

| Laura a răspuns (pentru Smiiiley):

Ce anume? Tu ești cea care ascultă Flo Rida, Mandinga și alte jeguri. Nu ești în măsură să-ți dai cu părerea despre cea mai bună voce din lume.

| Smiiiley explică (pentru Laura):

hee hee
Sa inteleg ca ai verificat Playlist`ul meu.
So, ma bucur ca ti-ai pierdut timpul cu asta, ca pentru TINE e inutil.
Si tu cine esti ca sa-mi spui mie ca nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea?! Cred ca tocmai am descoperit nepoata ratacita a lui Ceausescu thinking
Anyway, un lucru e sigur:ai mentalitate ceausista.

| CautNume a răspuns:

Tarja Turunen sau Amy Lee, dar probabil mai sunt multi artisti cu voci bune sau mai bune.

| JustMusic a răspuns:

Whitney Houston a avut o voce inconfundabila si incomparabila.Sincer imi place vocea lui Chester Bennington de la LP, cand nu urla:d are o voce foarte frumoasa.

| lovitddefulger a răspuns:

Greu de spus, dar tocmai m-ai inspirat sa reascult Whitney Houston - I Will Always Love You - Lyrics.
Mirifica melodie.

| Geojorjy a răspuns:

Lara Fabian

| bbyu2 a răspuns:

Anna Netrebko si Angela Gheorghiuwinking

| AndrewutzaSweetNicole a răspuns:

Eu cred ca e Michael Jackson big grin