| emma6312 a întrebat:

Heey. Am nevoie de ajutorul vostru.Anul acesta ma voi duce la X-factor dar nu stiu ce piesa sa cant..As avea de ales dintre: Whitney Houston-i have nothing,Lara Fabian-Je t`aime,Christina Aguilera-Hurt,Andra-iubeste`ma astazi,iubeste`ma maine, Beyonce-Halo.
Voi ce mi.ati propune? Adica ce credeti ca s.ar potrivi sa cant la un concurs?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Lara Fabian-Je t`aime e mai de efect. Daca ai voce buna, o sa-i dai pe spate.Succes!

| lanadelsex a răspuns:

Mie personal imi place cel mai mult Halo de Beyonce. Dar trebuie sa alegi o piesa care iti pune foarte mult in valoare vocea. Iti tin pumnii si sper sa te auzim la radio in curand!

| lilith666 a răspuns:

Lara Fabian-Je t`aime

| lilith666 a răspuns:

Cum te numesti si din ce oras esti?