| AdaIoana18 a întrebat:

Buna tuturor. Am tot ascultat o melodie la radio care imi plc foarte mult dar nu stiu cine canta si cum se numeste crying, versurile erau ceva de genu...sialea on the sialea le la le la nu cred ca le-am scris corect sad... Va rog mult spuneti-mi cine canta promit dau fundita! Va pup :*

Răspuns Câştigător
| d33a a răspuns:

Andreea Banica - Love in Brasil

3 răspunsuri:
| AdaIoana18 explică:

Nu este aceasta melodie, canta o fta si un baiat, ii sooperr melll, mai spunea si i awey my ansar, nu am scris corect, daca stiti mel aceasta care o caut spuneti-mi o va rog mult...

| AnToOniiia a răspuns:

Andreea feat. Costi- Tyalee sau Izbiram te(vezi si uhwinking :* )