| vOdK a întrebat:

am un nokia 7373 si cand vreau sa intru in player-ul muzical si mi se actualizeaza biblioteca muzicala imi apare „ fisiere inexistente„ ( desi am muzica in card si in telefon). poate vi s-a intamplat si voua. ast niste sfaturi... fundita

Răspuns Câştigător
| Obsolete a răspuns:

Exista o singura explicate a cazut softu la Nokia ca sa il repari trebuie sa reinstalezi softul pentru asta ai nevoie de un cablu de date si un site de unde poti downloada softul din pacate nici eu nu stiu unul. Vreau funda