| vOdK a întrebat:

am un nokia 7373 si cand vreau sa intru in player-ul muzical si mi se actualizeaza biblioteca muzicala imi apare „ fisiere inexistente„ ( desi am muzica in card si in telefon). poate vi s-a intamplat si voua, ast un sfat, ce ati facut? fundita

4 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Vezi ca ai praf in slotul pentru card...mai curata-l

| Shery a răspuns:

Poate formatul melodiilor nu e cel care trebuie.

| AndreeaP99 a răspuns:

Ori melodiile sunt intr-un format pe care telefonul nu il citeste ( de obicei trebuie sa fie mp3 ) sau daca nu probabil sunt corupte ( ai deconectat telefonul de la pc inainte ca ele sa se fi terminat de copiat!

| LLO a răspuns:

Este posibil sa iti fie virusat cardulhappy reseteazal si atunci iti va merge :*