| BarbieGirl13 a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea sa imi spuneti va rog cateva melodii dragute care va plac (indiferent daca se aud la radio sau nu).
Vreau doar sa ascult niste piese noi big grin
Multumesc mult! Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| DarlyaDary a răspuns:

Hoy tengo ganas de ti-Alejandro Fernandez, Feel this moment-Pitbull, What is love- V. Bozeman, Like that- Bea Miller, Subeme la radio- Enrique Iglesias, No one- Alicia Keys, Use somebody- Kings of leon, Simplethings- Miguel, No promises- Cheat Codes, Passion Pit- Take a walk, Cry me out- Pixie Lott, So sad, so sad-Varsity, Location- Khalid, Light- sleeping at last, Idler.s dream- Oasis, Where the sky- Passion pit, Miss- Besso, Piano man- Billy Joel, Get the Phone- Abraham Mateo ( are niste melodii super mistowinking ), I believe you- Michael Buble, Hurt- Christina Aguilera, Without you- Mariah Carey, Stele- Guess Who, Shy- Jai Waerford, Monsters- Katie Sky, Holding out for a hero- Ella Mae, Kiss me- Jason Walker( are mai multe melodii care chiar sunt frumoase), Hold me now-Red, I want you here- Plumb, So cold- Ben Cocks.

Poti sa incerci si trupa The Fray si pe Kat Graham.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Justin Bieber-2u
Bon Appetit-Katy Perry
Bună Mărie
Cheerleader-Omi
Get Wet de la Fly Project
Insatiable
Despacito a lui JB
Miroase a vară
It aint me de la Selena Gomez
Mama-Jonas Blue
Fetish-Selena Gomez
Mare căldură
1000 RPM-The Motans
Nentori-Arilena Ara
Rolex song
Stay -Alessia Cara
Symplony-Zara Larsson
Astea sunt câteva din playlist-ul meu.
Fundiţă?

| beepbeeplettuce a răspuns:

Pai preferatele mele sunt Runnin` de la Adam (nu mai stiu numele intreg dar daca cauti pe yt o sa iti dea), In love with an angel (la asta chiar nu stiu cantaretul dar nu cred ca exista prea multe melodii cu numele asta). si Alice de la Ice nine kills.