| liongirl a întrebat:

Buna tuturor!`:)
Avem si noi nevoie de ajutorul vostru, mai bine spus al iubitorilor de muzica rock.MTV a organizat un concurs pe care-l poate castiga numai cea mai buna trupa rock.Cu ocazia asta, va imploram...va rugam din tot sufletul... votati-i pe copiii din trupa Utopia:
http://concurs.mtv.ro/gbob/index.php?uid=495511#
Dupa ce ii veti asculta, va veti da seama ca daca ii votati, le veti face un bine. Ce va mai pot spune despre ei? Sunt niste copii minunati, chitaristul canta la chitara aia de dau dracii in ea, solistul aproape ca urla de fericire atunci cand canta, tobosarul aproape ca rupe betele alea cu care da in tobe, iar Jackie apasa pe clapele alea de sar din orga sau ce e instrumentu` ala...Deci,va imploram... VOTATI-I PENTRU CA MERITA!`
Multumim pentru voturi!:-*
Bye!:-*

3 răspunsuri:
| Bebytza_5988 a răspuns:

Dmne, niciodata nu o sa votez rockerii phbbbbt Esti cam dusa big grin

| angelutza3 a răspuns:

Hei eu nu votez nimic nici o trupa dar iubesc rock-ul si pop si compun cantece si poezii pup