| De3 a întrebat:

Deci ma gandesc sa ma apuc de cantat la chitara.ma gandeam daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi, in legatura cu chitara pe care sa-mi-o aleg... ceva pentru incepatori si nu foaret scumpa.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Poti sa iti iei o chitara electro-acustica cu tunner incorporat la vreo 10 milioane sau vreo 15 comandata dupa net happy prietena mea asa a inceput sa cante! cu tunnerul poti sa iti acordezi chitara singura, sau daca nu vrei sa fie si electrica poti sa iti iei doar acustica cu tunner! ca sfat pentru chitara poti sa iti dau doar unu: canta cum vrei, ce vrei si cand vreihappy