| Catalinutza05 a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa cant la chitara sau tobe si nu stiu ce sa aleg. Sfaturi plz...

Răspuns Câştigător
| Madalin202 a răspuns:

Sincer i-ti recomand chitara clasica daca esti genul de tip(a) linistit(a) si putin mai sensibil(a)...genul visator/visatoare, care vede lucrurile altfel decat restul oamenilor.
I-ti recomand chitara acustica daca esti genul de tip(a) careia/caruia ii plac melodiile western cu ritm mai alert.
I-ti recomand chitara rock daca esti genul de tip(a) careia/caruia ii plac melodiile...cu un impact mai puternic asupra ascultatorului e recomandabil sa iei chitara rock daca vrei sa fii intr-o formatie.
Tobele... da insa tobele nu le poti lua cu tine peste tot si... tobele sunt pentru a mentine un ritm daca esti intr-o formatie.

2 răspunsuri:
| ionela_5415 a răspuns:

Eu iti recomand chitara mi se pare ca suna mai bine bafta :*

| AdeeVonSmile a răspuns:

Chitara e mult mai melodioasa si mie una imi place foarte mult chitara...e alegerea tahappy Succes!