| Mariana1234 a întrebat:

am si eu o mare nedumerire happy sunt la profil uman(stiinte sociale) si ar cam veni vremea sa ma gandesc la ce facultate sa dau, ma gandeam la Comunicari si relatii publice insa nu prea stiu ce se face acolo...ma poate ajuta cineva? big grin ce fel de materii fac acolo? daca este foaret greu, si ca ce pot sa profesez mai departe? multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| danicool12 a răspuns:

Nu e greu dar e putin de invatat pentru orice e de invatat la facultate!