| DarQueen a întrebat:

Buna tuturor. m-ar interesa niste muzica in limba spaniola lenta, din aia cum se canta pe la telenovele. v-as ruga sa imi dati ceva nume sau linkuri.
Multumesc anticipat. happy O zi buna in continuare.

4 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Urasc muzica spaniola, urasc spaniolii, urasc tot ce tine de spania. Daca nu eram in spania... poate ascultam muzica lor, dar dupa ce am vazut cat de rasisti sunt... i'as omora pe toti.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa pot pune muzica dorita fara sa ma misc dar nu e posibil.deci mai asteapta.parca am vazut ieri o melodie lenta in spaniola