| iza4ever a întrebat:

Vreau si eu nume de telenovele in spaniola. Cine scrie cele mai frumoase si cele mai multe primeste funda (restul vot). Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Maryskumpyk a răspuns:

Uite aici cateva filme pe care le-am vazut si mi-au placut: Dona Barbara, Soy tu duena, Palavra de mujer, Camaleones, Donde esta Elisa, Aurora, Cielo rojo, Mujer de madera, El rostro de Analia, Emperatriz, Teresa, am mai vazutsi altele dar de mult si nu le mai stiu numele. Sper sa-ti placa acestea :*

1 răspuns:
| Ghost89 a răspuns:

Eu sunt baiat,dar,recunosc, m-am uitat la telenovele. preferata mea a fost Razbunarea (La venganza, sau cea de genul) cu Gabriela Spanic, si Hijo de la Luna, care are o piesa superba ca soundtrack.