| GalinaBlanca a întrebat:

Buna Tuturor.Stie cineva ce s-a intamplat cu emisiunea aia de pe KissFm "French Kiss".S-a terminat de tot? Si de ce?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

S-a terminat acum vreo 2 ani. A avut doar 2 sezoane, din pacate. Era singura emisiune pe care o ascultam la radio si imi placea si mie tare mult. Nu a mai existat un al 3-lea sezon fiindca Dan Fintescu urma sa aiba o alta emisiune pe Prima TV sau ceva de genul asta. Oricum, daca vrei sa asculti din nou anumite parti din emisiune, sunt postate pe Trilulilu destul de multe.

| McNek a răspuns:

S-a terminat de tot deoarece formatul nu se potriveste cu conceptul radioului. happy

Răspuns utilizator avertizat
| McNek a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Adica acum KissFM este un radio care doreste doar promovarea hiturilor. Emisiunea French Kiss era un talk-show (in general) trist, fapt care nu se intersecta cu targetul radioului. happy

| clin a răspuns:

Ascultam acum 2 ani aceasta emisiune pe la 23 si ceva... Mi-a placut mult dar nu stiu ce s-a intamplat cu ea.