| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti toate genurile de muzica! Si sa imi dati exemple de melodii si sa imi explicati cum pot sa le difer un gen de alt gen de muzica! Funda! Mersi!

1 răspuns:
| alexandra_4554 a răspuns:

Buna pai iti recomand doar sa asculti o formatie putin, sa ai timp sa asculti o melodie pana la capat, formatia este Erreway, sunt melodii pop, pop-rock, daca esti indragostita iti recomand melodia Sera porque te quiero, 2 Segundos, sweet baby, daca inca mai iubesti pe cineva poti asculta melofiile Aun ahora, sera de dios, dije adios, daca esti rebela, tiempo, memoria, vivo como vivo, rebelde way, pretty boy, mi vida, etc Toate melodiile de la Erreway sunt de suflet