| anonim_4396 a întrebat:

Va place LaLa Band? Mie personal nu.Deloc.Iar serialul ala patetic e mai rau decat altele.Pe bune, ce vedeti asa de misto la trupa asta? In afara ca sunt fete hot si baieti semi-dezbracati? Nici macar nu au voci.

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu.Sunt niste penibil fara talent, dar stai linistita ca nici Antonia, Andreea Banica... nu sunt mai presus.

| AllForOneTPU a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Sunt unele pers. carora le place, unele carora nu le place.Mie sincer imi plac(nu ma judecati pentru. asta). Niciodata nu e posibil ca toti oamenii sa aiba aceleasi gusturi...

| Ale123456 a răspuns (pentru AllForOneTPU):

Da ai dreptate si mie imi place lALA band si one happy

| M25M a răspuns:

Este o varianta mai proasta a prostiei americane numita Glee... enough said

| fadnox a răspuns:

Nu
pseudotalent, nimic serios -telenovela romaneasca

| Okami23 a răspuns:

La ce te asteptai de la MediaPro dupa porcarii ca Inima de tigan, Lacrimi de nu stiu ce si alte piece of crap

| Ƨirenia a răspuns:

Frate...tineretul de 'azi' vrea sa fie in trend...si adopta fiecare treaba care apare noua => disperare+idiotenie.
Si chiar asta e- nu-i nimic "misto" la trupa asta.

| Labyrinth a răspuns:

Sunt jenibili.

| VanzatorDeVise a răspuns:

Parerea mea e ca aceeasi chestie tipica telenovelelor astea ieftine, adica frate, aia nici macar nu joaca bine, sunt momente cand zic replicile ca si cum ar fi o poezie fara rime...si na, cum apare ceva nou toti copii aaa ''LALA BAND!''