| KiSS_4146 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma nu stiu cum se numeste o melodiei e house si incepe cu o voce de fata care canta cam asa: guela la la la laughing rolling on the floor nu stiu dar stiu ca e house si canta si un barbat care spune here i am thinking stiti cum se numeste dau fundita

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

O am eu, daca vrei piesa da-mi un mesaj privatwinking big grin

2 răspunsuri:
| sheid a răspuns:

Acum am eu o intrebare pentru tine!
stii melodia aia care incepe cu "tanananana si se termina cu tadam"?
fi mai explicita!
Radio Killer - Voila (2009)
respect.