| Diiiiiia a întrebat:

Hello.happy Am auzit recent o melodie, nu stiu cum se numeste si nici cine o canta. Stiu ca melodia incepe cu un sunet de trompeta, si canta si o fata si un baiat, dar mai mult baiatul.si pe la refren spune ceva cu,, esta noche...,, si fata scoate un sunet pe parcursul melodiei. ceva gen,, hey,, insa nu,, hey,, spunestraight face dar melodia e si in engleza si in spaniola.Stiu ca am explicat cam incurcat, insa daca o stiti spuneti-mi va rog cum se numeste si cine o canta. OFER FUNDA! multumesc:*

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Dj Sava & Raluka - I like the trumpet

http://www.youtube.com/watch?v=5JsDpoP3FoA

| metehne a răspuns:

Dj Sava & Raluka - I like the trumpet

cred ca asta e!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delyno ft Andrada & City Sound - Me And U (Radio Edit ) cred ca asta ee
nu stiuhh

| Diiiiiia explică:

Nu.nuuu`i astastraight face