| alx17 a întrebat:

Va rog dati-mi un raspuns folositor! stiti cumva pe cineva care preda cursuri de canto? eu stau in comuna Valea Doftanei, jud. Prahova. Nu prea cred ca am sanse sa gasesc pe cineva care preda canto in zona asta sau macar sa fie prin imprejurime ...sa nu fie la Campina... si daca stiti va rog dati-mi un numar de telefon si cateva detalii cum ar fi pretul de exemplu. Multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In Ploiesti, la Casa de Cultura, gasesti astfel de cursuri cu profesori foarte buni.

| alx17 explică (pentru neutrino):

Si in zona mea nu exista nimeni? sau macar hai sa zic la Campina? daca da poti sa-mi dai niste detalii unde as putea sa ma duc in Campina si daca poti un numar de telefon. stiu ca vreau prea multe happy dar, i love music... happy Multumesc!