| perceive a întrebat:

va rog, imi puteti da cateva site-uri cu melodii necantate? nu am prea gasit... vreau sa scriu un cantec, gen Hannah Monatana si nu am nici o idee... ce sa fac sa ma inspir? help!

16 răspunsuri:
| vintageheart a răspuns:

Pai scrie pe www.youtube.com melodia pe care o vrei tu si dupa aia scrie karaoke sau instrumental si vei avea melodia pe negativ.
Sper ca te-am ajutat:)

| Pana a răspuns:

Ar iesi ceva mai original daca le.ai face tu. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba alexieidak vreo poti sa dai pe www.versuri.ro so gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta,, fara sani nu exista paradis'' si ceva de genu barbie ca alea sunt gen hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta,, fara sani nu exista paradis'' si ceva de genu barbie ca alea sunt gen hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun sa scrii ceva despre care tu ai pastrat, nu stiu ceva ce pana acum nu ai stiut cum sa le spui celorlalti, nu stiu sentimente fata de o persoana o opinie o idee de la care sa-ti vina inspiratia...sti? la inceput e un pic greu dar pe parcurs te distrezi.La mine e a 3 melodie pe care o compun si deja imi este mult mai usor.Nu incerca sa cauti pe internet alte idei pentru ca mai mult le copiezi...Iti urez mult succes! Pa happy sper sa-ti foloseasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ga sesti ce va e minunat dar ar trebui sa te gandesti tu la ceva nu sa copiezi pe cineva. nu cauta! imaginatia e cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dreacu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie melodii tip hannah montana necantate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thi boi thi boi a infalanden o zmnanys jhue hed jf cvrna]-

| Mr.Playb0y a răspuns:

Mai bine ai face sa fii naturala.si sa scrii versuri cand iti vine inspuiratie phbbbbt...nu oricine se apuca de scris

| iulia_4374 a răspuns:

Pai cauta pe google melodii fara versuri sau ceva de genu ca o sa-ti dea big grin

| alexia2o1o a răspuns:

Am o idee poti sa mergi pe WWW.versuri.ro si sa cauti ce melodi vrei si sa le amesteci sa le scrii pe WordPad

| alexutza001 a răspuns:

Eu zic sacauti versuri de melodii si sa amesteci versurile sa vezi ce cantec frumos o sati iasda

| ioana12 a răspuns:

Ea a fost langa mine mereu Si tot Ea m-a facut cine sunt eu, Ea ma ajutat, Ea ma aparat.Mereu mi-a spus sa nu pun la suflet ce zic alti! Ca alti vb de morti.Cum pot sa nu ascult, Cand ma ignora mult! Eu sunt si voi fi mereu cu tine si la greu si la bine mereu o sa fiu langa tine!