| Symo1 a întrebat:

Hey!
dati-mi si mie niste idei cum sa organizez concursuri" Miley Cyrus " sau "Hannah Monatana " pe un site, dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Salut
pai poti sa scrii de ex }
1 ) Miley Cyrus s-a nascut in anul. 1 )prima variant 2( a 2 varianta
aPoi sa zici sa desene in Paint o costumatie potrivita pentru ea cea mai frumoasa are + 5 puncte
poti deja - arata vreo emisiune cu ea la televizor rs corect +3 puncte
de genul acesta la sfirsit cine a obtinut mai multe puncte acela e cistigatorul
FUnda?

2 răspunsuri:
| Stella12 a răspuns:

Poti sa pui intrebari despre ea.