| Teo a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie un site de unde pot sa cumpar mega postere(ex.Hannah Montana, Jonas Brothers). Iam promis nepoatei mele ca o sa-i duc cateva postere dar nu gasesc.Va rog ajutati-ma. Dau funda.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Iti dau eu cand vii laughing

2 răspunsuri:
| miyavi7 a răspuns:

Am postere hanna montana si jonas bro.pot trimite poze daca imi dai o ad de mail. japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com