| justme_9224 a întrebat:

Hello...Cn vrea postere cu Avril Lavigne, Jonas Brothers, Selena Gomez, RBD, Twilight(+articole), Evanescence, HSM, Hannah Montana si Miley Cyrus sa imi ceara id-ul pe privat! Eu sunt o colectionara inraita de postere si mi-ar place sa facem schimbkiss

33 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

As putea sa iau toate in afara de miley si hannah laughing

| Tera a răspuns:

Si eu as vrea id meu e simona_love_angel@yahoo.com.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Vr si eu sa facem schim de postere...:X...

id ul meu e micky_sexy2006

| mistikk a răspuns:

Frate miley cyrus mha lasi e o ...ma rog nu-i gasesc cuv. potrivit cred ca prefacuta nu-mi place, jonas brothers sa fim seriosi nici aia numi plac imi placea cand erau mai mici erau ma draguti rbd nu-i suport dar dar adorrr twilight

| Swabia a răspuns:

Am teancuri de postere...peste care s`au asezat mii de kg de praf!laughing
Daca vrei ti le dau pe gratis! :*

| YepIsSuspended a răspuns:

Vreau eu! da add la id:ana_pretty1091@yahoo.com

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Heyhappy Eu doresc postere cu jonas brothers. Daca mai ai plzz da add la loli_unbearable_girl@yahoo.com

| anonim_4603 a răspuns:

Si cum mi le trimiti?
as vrea eu alea cu Miley din strainatate sau cu Hannah

| Parintele a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar colectionezi numai prostioare...hee hee

| justme_9224 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt din starinatete(posterele)dar si din romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heihappym'ar interesa ce ai cu avril.contacteaza'ma la id:milkix_mix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa facem schimbhee heehee hee idul meu este love_nick13 happy mai vb pe mess :*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu as vrea sa facem schimb happyhappyhappy idul meu este love_nick13 love struck as vrea doar postere cu jonas brothers love struck:*:*:*....mai vb pe mess zbye zbye wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy id-ul meu este love_nick13 eu as vrea cu jonas brothers :*:*:*love strucklove strucklove struck mai vorbim pe yahoo happywinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur chiar vreau sa facem schimb de postere eu sunt o fana a hannai si selena camp rock dar cel mai mult hannah montana prietene?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu... girl_devil_666 e idul meu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau cu RBD... poti sa ma adaugi in lista... green_black0m, sau oricine vrea sa ma adauge, sa facem schimb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu postere si articole cu twilight am o groaza de postere pentru a da in schimbul celor cu twilight ....cine doreste ...id meu:generation_vampires

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey vreau eu tot ce ai cu him sau ville valo! cum pot da de tine? ofer bani sau altceva in schimb! pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...eu as dori cu selena gomez:X...id meu yumi_lee94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi jutsme? da-mi si mie toate si-ti dau in schimb cu Avril Lavigne, Jonas, Selena, Rbd, Twilight, Evanescene, Hsm, Hannah Montana, Miley Cyrus, si Hannah Montana e acelasi lucru cu Miley Cyrus daca nu sti-ai asta!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog cine poate sa imi dea poste ca jonas br`smug dau la schimb orice poster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce vedeti voi la miley aia? dupa mine e o diva cu multe fete... jos cu miley...sus cu jonas brotherswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog da add la id-ul andreea_10040! as dori niste postere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea cu selena gomez yasmin_iasmi
(id-ul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea id-ul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi cum trimiti posterele pentru ca si eu vreau cu avril si cu jonas

| cris4ever a răspuns:

Ia id meu schimbdepostere

| cris4ever a răspuns:

Mintzi mie mi-ai dat teapa

| justmee a răspuns:

As vrea sa vad ce ai cu Selena, Avril, Miley(nu sunt fan)...id-ul meu este ank_punkprincess96