| nirvanacartof a întrebat:

Hannah Montana este prietena foarte buna cu cei de la Jonas Brothers?

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Da mai ales cu Nick

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nick a fost si iubita lui
si odata la un concert ce au cantat impreuna hannah si nick sau pupat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca Miley nu se intelege asa de bine cu cei de la Disnep dar..cu Jonas rothers presupun ca se inteleg bine mai ales cu Nick.
I love Jonas Brothers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura ca hanna montana este prietena cu jonas braders dar daca este legat de fratii jonas cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este am citit pe net foarte mult so ii ador pe hannah montana si pe fratii jonas cgiar sunt fana lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sunt cei mai buni cantareti de rock