| Bibiiiiiii23 a întrebat:

Visul meu a fost intotdeauna sa devin o cantareata...Dar am o rusine in mine.mi-e teama sa cant si in fata mamei; chiar si la ora de muzica! Dar nu stiu ce sa fac cu aceasta rusine! Cu rusinea asta nu imi voi implini niciodata visul! Help... Funda:*

Răspuns Câştigător
| iamthewildyouth a răspuns:

Hei! Nu te ingrijora, cu timpul iti vei da drumul si nu vei mai fi asa emotiva.Cand trebuie sa canti de fata cu cineva, gandeste-te ca esti singura si nimeni nu te asculta.Inchide ochii, trage aer in piept si canta cum stii tu mai bine.Iar apoi cand vei deschide ochii, vei vedea reactia placuta a oamenilor si o sa inceapa sa iti placa sa fi ascultata.Ai incredere in tine.Mereu "nu pot" inseamna de fapt "nu vreau". Succes!

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam noi? Daca esti sigura cu ai voce, n-ai de ce sa-ti fie rusine.Gandeste-te ca daca nu o sa te asculte nimeni doar tu ai de pierdut.Succes!