| Bibiiiiiii23 a întrebat:

Hey! Buna! Am vrut mereu sa fiu cantareata...adevarul e ca am si o voce buna, dar problema este ca am o rusine mare in mine! Imi e teama sa cant in fata mamei! Numai cand sunt singura acasa cant de imi sar capacele, fara sa imi pese de vecini.Dar cand sunt cu cineva...nu pot.Imi e mult prea teama si nu stiu de ce! Cu rusinea asta nu imi voi implini visul niciodata! Sfat va rog?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie sad

| LoveSteps a răspuns:

Buna! Asa patesc si eu.Deobicei cand eram mica ma duceam cu telefonul in baie si ma inregistram..Vai ce vremuri laughing Poti sa faci niste lectii de Canto si dupa iti va fi mai bine happy