| pinkflower a întrebat:

Visul meu cel mai mare e ca atunci cand voi fi mare sa devin cantareata ( poate ma vedeti la TV peste vreo 2 ani laughing. glumesc). Am planuri mari. Cand va fi sa merg la liceu ma voi duce la liceul de arta unde se fac si dansuri. Mam gandit si la numele meu de vedeta care va fi laughing. deja. Sunt persoane care ma "descurajeaza" sa zic asa dar eu in ruptul capului nu renunt la acest vis. Si nu prea am voce dar cant toata ziua si imi place sa dansez EXTREM de mult (mai ales la petreceri cand sunt cu prietenii ) Eu cred ca daca voi canta mult voi incepe sa mi se creeze vocea.Si stiu foarte bine sa fac compuneri frumoase si am facut si un cantec.(vreau sa zic ca daca stiu face compuneri frumoase voi sti si sa fac melodii faine)

Voi ce vredeti, imi voi putea implini visul?
Ce ar trebui sa fac ca sa fiu cantareata?

2 răspunsuri:
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai in primul rand iti zic : ca, ai multe lucruri in comun cu mine si eu vreau tot sa merg la liceul de arte imi plc sa cant sa dansez:X amandoua la fel...si cred ca ai putea sa iti indeplinesti visul, lasa-mi te rog idul tau daca ai lasa un mesaj mie si mai vorbim acolo:X

| Lidiutza7555 a răspuns:

Toate trei avem accelasi lucru in comun va rog, va las id-ul meu miley_cyrus7555