| ღβأβأ a întrebat:

Vreau idei despre cum ai putea reprezenta notele muzicale intr-un desen.
De exemplü: firele de par a unei fete sa fie porttivele.
Am nevoie de un raspuns URGENT!
Dau funda pentru cel mai rapid raspuns, dar sa fie bun

Răspuns Câştigător
| bickabiia a răspuns:

Poti sa desenezi un copac si in loc de coroana de frunze sa faci un vardez de note muzicale.un cal care alearga si coma so coda sa sa fie note muzicale.o balerina care danseza pe note muzicale.o chitara din care ies note muzicale...sau o pasare care are pene cu note muzicale si suneele pe care le face ledesenezi find note muzicale. sper sa te ajute