Am nevoie de niste idei pentru o petrecere in pijamale. Vreau un raspuns cat mai rapid. Multumesc.:* ^^

5 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Bataie cu perne

Mersi, dar am nevoie de mai multe, iar bataia cu perne este 'traditionala'. big grin

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

1)Luati si intindeti un covor curat si mai mare dar sa fie cat de cat pufos
2)Daca aveti luati-va saci de dormit daca nu luati o patura doua si o perna la fiecare.
3)Luati-va reviste de moda sau de ce vreti.
4)Va puteti face unghiile.
5)Bataie cu perne.
6)Luati un film de groaza sau de comedie.
7)Imparta sitiva secretele(optional)
8)Gustaritongueopcorn,fursecuri,inghetata,sucuri de arome diferite si puteti comanda o pizza.
Fundita?

| d33ajustme a răspuns:

Si eu fac petreceri in pijamale mai ales de ziua mea x3
Decii pentru a avea o petrecere super smug trebuie sa-ti faci camera cat mai viu colorata cu decoratii~> nu trebuie cumparate , poti sa le faci tu sau mai misto e sa razi impreuna cu prietenele tale.A.si vezi ca pentru film ai nevoie si de floriceelee =p~

◕Adunati toate chestile de >>fetitecele mai funny . [ nu sterge niciodata pozele in care nu ati iesit bine, daca le pastrezi o sa razi mult dupa un timp indelungat ].

◕Adunati toate chestile de baieti : haine de la tatal sau fratele tau, haine mai largi de ale tale , haine inchise la culoare, caciuli si strangetiva parul in caciuli si desenati`va niste barbi. E foarte taree :]]] ! Faceti multee poze si sa nu iti fie rusine sa le pui pe fb smug .

◕Faceti poze gen BFF. Cu poze mainile,poze in care sunteti legate la ochi, poze artistige… creativa coafuri ciudatee si dati`le cu fixativ  si dansati mult ! Si puteti si sa faceti sport impreuna .

◕Jocuriii >>
-nu pierde timpul cu jocuri plictisitoare. Faceti lucruri cat mai nebunatice !
-jucati >>provocarilaughing

◕Creati`va un cod secret.
Creati`va un jurnal.
Creativa o agenda ! Unde puteti sa scrieti :si codul si codul secret si puteti sa clasificati cei mai buni baieti din clasa voastra : 1. X- cel mai cel… 2.y-al doilea cel mai cel , si asa poti si cu fitoasa clasei sau profesoara cu cel mai mare fund :]] sau chestii din astea siii mai puteti scrie si amintirile voastre printr`un cuvant dar sa va si dati seama de ex : energizant sau fantoma sau alte cuvinte  .

◕ Gata nu mai pot . ma dor mainile de la cat am scris. Sper ca iti folosesc ideile mele x333 !~~

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns (pentru d33ajustme):

Eu dau o petrecere si chiar mi-au folosit!