| Andutsaa a întrebat:

:* Vreau sa fac un CD cu muzica dar am o problema. Folosesc Nero. Dupa ce pun melodiile,dau next,modific viteza iar apoi dau burn,imi scoate CD`ul afara si imi spune "Please insert a writable disc..." Am tot incercat,dar nu reusesc. Ma puteti ajuta, va rog mult! Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Cred ca e rau cdul!

| Kryss13 a răspuns:

Daca isi scoate cd'ul inseamna ca acolo unde l-ai bagat nu mai merge...asa am patit si eu... am doua locuri unde pot baga cd'ul si dvd'ul. cand l-am bagat in cel pentru cd mi-a scos cd afara iar cand l-am bagat in cel pentru dvd a mers incearca si tu daca ai pentru dvd daca nu ultima solutie este sa iti cumperi unul nou sau sa incerci cu dvd'ul. Te pup si sper ca te-am ajutat.