| VeveAnn a întrebat:

Tot incerc sa bag poze cu programul nero pe un CD si nu merge! URMEZ toti pasii apoi cand dau Burn imi da,, Please insert a writable disc". Ce sa fac? Funda repede!

4 răspunsuri:
| VeveAnn explică:

Pai CD gol am pus nou la 1ron

| victorandrei a răspuns:

Pai sigur este gol cd ul pe care il pui in dvd writer?

| YoBuDy a răspuns:

Trebuie sa bagi un CD GOL, nu unul plin... ia un blanc de la orice magazin de 1, 2 ron si o sa iti mearga!

| Lional a răspuns:

In primul rand, asigura-te ca pozele pe care vrei sa le pui pe CD sunt dintr-o alta sursa decat pe CD, dupa care daca urmaresti toti pasii cum ai zis, mai trebuie sa pui un CD gol in CD-WRITER (de mentionat faptul ca unitatea ta optica trebuie sa fie CD-WR sau combo DVD-R/CD-WR).