| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau o chitara, dar problema este ca in zona unde locuiesc eu nu sunt profesori de chitara care sa te invete sa canti la ea.Are rost atunci sa mai imi iau? Imi place f. mult chitara, este un instrument foarte frumos si nu prea stiu ce sa fac.Nu exista ceva site-uri pe net care sa te invete cate ceva? Dau funda daca imi da-ti site-uri :*

1 răspuns:
| Laura_1412 a răspuns:

Da de ce nu... am o verisoara care locueste intr-un sat si ii placea foarte mult chitara si-a cumparat si canta in fiecare zi singurica si din ce in ce mai bine tot timpul trebuie sa incerci.